Специјална понуда
  • Специјална понуда

President-путер несолен 200g

189 ден 149 ден
945 ден745 ден /kg
Во кошничка

Fun&Fit -Овесни снегулки 250g

53 ден 39 ден
212 ден156 ден /kg
Во кошничка

Forte Classico-пармезан 180g

219 ден 165 ден
1,216.67 ден916.67 ден /kg
Во кошничка

Чеза – Индиски орев печен 100g

69 ден 49 ден
690 ден490 ден /kg
Во кошничка

Perutnina Ptuj- Печени пилешки крилца 750g

389 ден 315 ден
518.67 ден420 ден /kg
Во кошничка

Meggle – Пиперка во павлака 1kg реф.

459 ден 369 ден
459 ден369 ден /kg
Во кошничка
НАЈНОВИ ПРОИЗВОДИ
  • НАЈНОВИ ПРОИЗВОДИ

Lea – Течен детергент дојпак 2l

159 ден
79.50 ден /kg
Во кошничка

Lea Sensitive – Омекнувач сензитив дојпак 2l

129 ден
64.50 ден /kg
Во кошничка

Lea Fresh – Омекнувач дојпак 2l

129 ден
64.50 ден /kg
Во кошничка

МЕСАРА

ПЕКАРА

ПИАЈЛОЦИ

МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОИЗВОДИ
  • НОВИ ПРОИЗВОДИ

Camelia Брисач џамбо 1/1

89 ден
Во кошничка

Extreme Free -Женски парфем во лименка 100ml

395 ден
3,950 ден /kg
Во кошничка

Extreme live -Женски парфем во лименка 100ml

395 ден
3,950 ден /kg
Во кошничка

Podravka- Паштета пилешка класик 95g

55 ден
578.95 ден /kg
Во кошничка

Bimilk- Битолско Кисело млеко 400g

29 ден
72.50 ден /kg
Во кошничка

Бучен Козјак – Јогурт 1l

71 ден
71 ден /kg
Во кошничка
Специјална понуда
  • Специјална понуда

‘Z bregov-Чоколадно млеко 1l

149 ден
149 ден /kg
Во кошничка

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ НА НАШИОТ NEWSLETTER

Регистрирајте се сега за специјални понуди и вести!

Новости

Совети за храна, препорака на производи и многу други интересни факти.