Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Atlantis Espresso 200gr

123 ден

Atlantis Espresso-Чоколадни бонбони 200грама Брендот Атлантис постојано се унапредува и збогатува со нови вкусови со цел да ги задоволи барањата на своите верни потрошувачи. Атлантис Espresso и Macchiato претставаат одлична комбинација на квалитетно млечно чоколадо со неодолив вкус на кафе

Калкулирана цена: 123 ден

Сподели го продуктот