Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Evropa-Шери чоко десерт 147gr

114 ден

Evropa-Шери чоколаден десерт 147грама Состојки: шеќер, какао маса, виш на (10%), какао путер, гликозен сируп, алкохол (2%), емулгатор: соја лецитин, арома: ванилин. Чоколадата содржи какао делови: 53% мин. Може да содржи траги од млечни производи, лешник и бадем. Вишната може да содржи делови од коската Да се чува на суво и ладно.

Калкулирана цена: 114 ден

Сподели го продуктот