Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Тавче гравче kg

190 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: грав, кромид, сончогледово масло, зачин, сол, црвен пипер, црн бибер, ловоров лист

Калкулирана цена: 190 ден
SKU: 2042 Категории: ,

Сподели го продуктот