Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Пекарски компир kg

170 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: компир, сончогледово масло, зачин, сол

Калкулирана цена: 170 ден
SKU: 2082 Категории: ,

Сподели го продуктот