Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Stark Cherry- Бонбоњера Класик

173 ден

SokoStark Cherry- Бонбоњера Класик 204 грама Чоколаден десерт со Вишна во алкохол. Може да содржи траги од кикирики,јаткасто овошје и глутен.

Калкулирана цена: 173 ден
SKU: 25277 Категории: ,

Сподели го продуктот