Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

After Eight – Бонбониера 400g

407 ден

After eight Бонбониера 400 грама Чоколаден десерт прелиен со нане полнење 60,4% Услови на чување: Чувајте го на суво место, подалеку од извори на топлина. Состојки: шеќер, какао маса, гликозен сируп, какао путер, млеко масти, обезмастено млеко во прав, подготовка на сурутка во прав, стабилизатор:емулгатор: мента масло, сол, природна арома на ванила, киселина: лимонска киселина.

Калкулирана цена: 407 ден
SKU: 24135 Категории: ,

Сподели го продуктот