Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Ѓувеч посна тава kg

250 ден

Поризводот е само за испорака во Скопје.
Состав: пиперки, кромид, марков, модар патлиџан, тиквици, ориз, компир, домати, сол, црн бибер, зачин, сончогледово масло

Калкулирана цена: 250 ден

Сподели го продуктот