Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Телешки гулаш kg

550 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: јунешко месо, кромид, сончогледово масло, доматно пире, ловоров лист, зачин, сол, црн бибер, брашно

Калкулирана цена: 550 ден
SKU: 2607 Категории: ,

Сподели го продуктот