Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Спанаќ со јајца kg

270 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав : спанаќ, ориз, јајца,сончогледово масло, сол

Калкулирана цена: 270 ден
SKU: 2055 Категории: ,

Сподели го продуктот