Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Рижото со зеленчук kg

300 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: ориз, тиквици, модар патлиџан, пиперки, кромид млад, кари, сол, зачин, маслиново масло, сончогледово масло

Калкулирана цена: 300 ден
SKU: 5748 Категории: ,

Сподели го продуктот