Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Полнети пиперки со месо kg

350 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: пиперки, мелено мешано мeсо, ориз, зачин, сончогледово масло, брашно, компир, кромид, црвен пипер, црн бибер

Калкулирана цена: 350 ден
SKU: 2596 Категории: ,

Сподели го продуктот