Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Пирошка со шунка и урда

45 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав : јајца, брашно, презла, сончогледово масло, шунка, урда, кисели краставички, сол, оригано

Калкулирана цена: 45 ден

Сподели го продуктот