Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Пилешко во кари kg

470 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав: пилешки стек, хопла, кромид, морков, зачин, сол, кари, сончогледово масло

Калкулирана цена: 470 ден
SKU: 2251 Категории: ,

Сподели го продуктот