Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Панирани Аласка полок филети kg

490 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав:ласка полок филети, пченично брашно,вода, растително масло, сол, квасец, декстроза, зачини, вкусови

Калкулирана цена: 490 ден
SKU: 6113 Категории: ,

Сподели го продуктот