Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Ориз со печурки kg

175 ден

Производот е само за испорака во Скопје.
Состав:свежи печурки, ориз, сончогледово масло, зачин, сол, бибер

Калкулирана цена: 175 ден
SKU: 3079 Категории: ,

Сподели го продуктот