Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Ориз со зеленчук kg

150 ден

Поризводот е само за испорака во Скопје.
Состав:ориз, златна мешавина, сончогледово масло, кромид, зачин, сол, црн бибер.

Калкулирана цена: 150 ден
SKU: 2049 Категории: ,

Сподели го продуктот