Kошничка

Kошничка

Категории на производи

Kошничка

Детали

Гулаш телешки kg

550 ден

Поризводот е само за испорака во Скопје.
Состав: јунешко месо, кромид, сончогледово масло, доматно пире, ловоров лист, зачин, сол, црн бибер, брашно

Калкулирана цена: 550 ден

Сподели го продуктот