Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Pionir – Медени Переци какао 150g

58 ден
386.67 ден /kg
Во кошничка

Pionir – Медено срце 350g

Original price was: 135 ден.Current price is: 105 ден.
385.71 ден300 ден /kg
Во кошничка

Pionir – Медено срце вишна 350g

Original price was: 129 ден.Current price is: 105 ден.
368.57 ден300 ден /kg
Во кошничка

Pionir- Медено срце 150g

Original price was: 62 ден.Current price is: 49 ден.
413.33 ден326.67 ден /kg
Во кошничка

Pionir- Медено срце вишна 150g

Original price was: 59 ден.Current price is: 49 ден.
393.33 ден326.67 ден /kg
Во кошничка

Vincini- Meдењаци вишна 350g

92 ден
262.86 ден /kg
Во кошничка

Меденки – Медени колачиња со чоколаден прелив 50g

17 ден
340 ден /kg
Во кошничка