Showing all 8 results

Прикажи 9 12 18 24

Пинџур реф. kg

400 ден
400 ден /kg
Во кошничка

Пирошка со сувомеснато

99 ден
Во кошничка

Пирошка со шунка и урда

89 ден
445 ден /kg
Во кошничка

Руска салата реф. kg

450 ден
450 ден /kg
Во кошничка

Салата мешана зелка 250g

69 ден
276 ден /kg
Во кошничка

Салата мешана марула 250g

69 ден
276 ден /kg
Во кошничка

Тиквици со лук и магдонос

450 ден
450 ден /kg
Во кошничка

Цезар салата 250g

129 ден
516 ден /kg
Во кошничка